Suche

Tisková informace #Elektrické nářadí
Sdílet tiskovou informaci

Nová produktová řada Bosch: Vysoce kvalitní ruční nářadí pro domácí kutily

Pro všechny základní aplikace v domě a jeho okolí

  • Odolnost díky vysoce kvalitním materiálům a preciznímu zpracování
  • Praktické a ergonomické pro kontrolované a pohodlné vedení nářadí
  • Nářadí pro různé aplikace dostupné jednotlivě i v sadách
Pavel Roman

Pavel Roman >

X

Od kladiva přes šroubovák až po siko kleště: Jako kompetentní partner pro dům a zahradu bude Bosch v budoucnu pokrývat svým sortimentem nářadí ještě více oblastí použití. Sortiment nyní doplňuje 40 nových typů ručního nářadí. To znamená, že kromě rozsáhlé nabídky elektrického nářadí mají nyní uživatelé k dispozici také veškeré příslušné nářadí pro základní kutilské vybavení. Bosch tento segment neustále rozšiřuje.

Precizně zpracované nářadí z vysoce kvalitních materiálů

Nové ruční nářadí se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a odolností. Díky kvalitní povrchové úpravě jsou obzvláště odolné proti korozi. Robustní materiály jsou také používány pro nejlepší možnou aplikaci: Například šroubováky jsou vyrobeny z tvrdé oceli S2, a nabízejí tak solidní točivý moment. Všechno nářadí má zeleno-černé barevné provedení typické pro nářadí Bosch pro kutily a jeho používání je intuitivní, takže nastavení, jako je blokování nebo změna polohy, lze provést snadno a rychle.

Pevný úchop a chytré použití

Ergonomické tvary jsou důležité pro pohodlnou, kontrolovanou a bezpečnější práci. Na novém ručním nářadí je toto viditelné a hmatatelné: Například kombinované kleště, kleště s dlouhým nosem a boční štípací kleště mají patentovaný vnitřní tvar. Díky tomu nářadí dobře padne do ruky a uživatelé mohou obzvláště přesně ovládat tlak při uchopení.

Rukojeť technického kladiva má jádro ze skleněných vláken, které zajišťuje obzvláště dobrou účinnost rázu při nižších vibracích. Pro pohodlnou manipulaci jsou na kladivu použity také měkké úchopové plochy. Mnoho nářadí nabízí také chytré funkce pro snadné použití: Siko kleště lze snadno nastavit na obrobek pomocí knoflíku ve 26 krocích. Zavírací nůž se rychle otevírá stisknutím tlačítka, umožňuje bezpečnou a rychlou výměnu čepele a v rukojeti má prostor pro dvě náhradní čepele. Vodováha je k dispozici ve dvou délkách a má v základně drážku ve tvaru V – to umožňuje pohodlné použití i na tyčích a kulatých obrobcích. Šroubováky mají magnetizovaný hrot, který usnadňuje zachycení šroubů a zajišťuje lepší úchop při šroubování. Barevné označení na konci rukojeti usnadňuje rychlé nalezení správného šroubováku. U ráčnového šroubováku je v rukojeti vždy po ruce zásobník s dvanácti bity, rovněž barevně označenými.

Ruční nářadí je již v prodeji. Kromě jednotlivého nářadí nabízíme sady šroubováků, kleští, ráčnových klíčů, nástrčných klíčů a šestihranných klíčů. K dispozici jsou také smíšené sady ručního nářadí pro různé oblasti použití. Další ruční nářadí bude následovat v nadcházejících měsících. Uvedené ceny jsou nezávazná cenová doporučení včetně DPH.

Jednotlivé nářadí (výběr) 
Ráčnový šroubovák se zásobníkem bitů, 12 kusů v krabici, doporučená cena 529,00 Kč- Ráčnový šroubovák
- 12 bitů (PH1/2, PZ1/2/3, SL4/5/6, TX20/25, HEX4/5)
Siko kleště v krabici, doporučená cena 549,00 KčMateriál: 55CS (uhlíková ocel) Otevření čelistí: 0–46 mm
Zavírací nůž v krabici,
doporučená cena 379,00 Kč
- Zavírací nůž
- 2 náhradní čepele

Sady nářadí (výběr) 
Sada šroubováků 8 kusů v balení
Krabice, doporučená cena 759,00 Kč
Materiál: Ocelový
Profil S2: PH, PZ, SL, TX
- PH1 šroubovák
- PH2 šroubovák
- PZ1 šroubovák
- PZ2 šroubovák
- SL4 šroubovák
- SL6,5 šroubovák
- TX20 šroubovák
- TX25 šroubovák
Dvoudílná sada kleští v krabici,
doporučená cena 679,00 Kč
- Kombinované kleště
- Kleště s dlouhým nosem

Smíšené sady (výběr) 
Univerzální sada ručního nářadí,
25dílná sada v tašce se zipem,
doporučená cena 2 139,00 Kč
- Kombinované kleště
- Univerzální šroubovák
- Technické kladivo 300 g
- Zavírací nůž
- Svinovací metr 3 m
- Vodováha 25 cm
- Značkovač hlubokých otvorů 18 bitů
Sada ručního nářadí,
52 kusů v kufru,
doporučená cena 4 289,00 Kč
- Kombinované kleště
- Kleště s dlouhým nosem
- Siko kleště
- ¼" ráčna s náhonem
- Univerzální šroubovák
- Technické kladivo 300 g
- Nastavitelný klíč
- Zavírací nůž
- Svinovací metr 3 m
- Vodováha 25 cm
- Sada šestihranných klíčů 9dílná
- Šídlo
- Tužka pro vyznačení hlubokých otvorů (18 bitů)
- 2bitový adaptér
- 10 nástrčných hlavic 5–13 mm

Změny jsou vyhrazeny.

Máte nějaké dotazy nebo komentáře k této tiskové zprávě? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt pro novináře:
Adéla Lišková
Tel.: +420 728 360 250
Email: Adela.Liskova@cz.bosch.com

Robert Bosch Power Tools GmbH, divize skupiny Bosch, je světovou jedničkou na trhu elektrického nářadí, zahradního nářadí, příslušenství a měřící techniky. V roce 2021 dosáhla tato divize se svými 21 000 zaměstnanci obratu 5,8 miliard eur, z čehož 80 procent získala mimo území Německa. Se značkami jako jsou Bosch a Dremel se divize zaměřuje především na potřeby uživatelů a silný inženýrský vývoj. Jádrem úspěchu je síla a rychlost inovací: V roce 2022 se divize Elektrické nářadí chystá uvést na trh více než 100 inovací ve všech čtyřech segmentech: Elektrické nářadí, Zahradní technika, Příslušenství a Měřicí technika.

Bosch Group je předním mezinárodním dodavatelem technologií a služeb. Společnost celosvětově zaměstnává zhruba 421 000 zaměstnanců (stav k 31. 12. 2022). Obrat firmy za rok 2022 dosáhl podle předběžných výsledků hodnoty 88,2 miliard eur. Činnost Bosch Group se dělí do čtyř obchodních oblastí: Mobility, Průmyslová technika, Spotřební zboží a Energetika a technika budov. Jako přední společnost v oblasti Internetu věcí, Bosch nabízí inovativní řešení pro chytré domácnosti, chytrá města, propojenou mobilitu a propojený průmysl. Využívá svých znalostí senzorových technologií, softwaru a služeb, také svůj vlastní IoT cloud k tomu, aby zákazníkům nabídnul propojená řešení napříč oblastmi – a to z jediného zdroje. Strategickým cílem skupiny Bosch je usnadnit propojený život pomocí produktů a řešení, které buď obsahují umělou inteligenci (AI), nebo byly vyvinuty či vyrobeny s její pomocí. Bosch zlepšuje kvalitu života na celém světě díky výrobkům a službám, které jsou inovativní a budí nadšení. Stručně řečeno, Bosch vytváří technologie, které jsou „Stvořené pro život“. Bosch Group zahrnuje společnost Robert Bosch GmbH a přibližně 470 dceřiných a regionálních firem ve více než 60 zemích světa. Po započtení prodejních a servisních partnerů pokrývá globální vývojářská, výrobní a obchodní síť společnosti Bosch téměř všechny země. Se svými více než 400 pobočkami po celém světě je skupina Bosch od prvního čtvrtletí roku 2020 CO2 neutrální. Inovační síla společnosti je základem budoucího růstu. Bosch zaměstnává 85 500 pracovníků v oblasti výzkumu a vývoje ve 136 lokalitách po celém světě a zhruba 44 000 softwarových inženýrů.

Více informací na www.bosch.com, www.bosch.cz, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.cz, twitter.com/BoschPress.

Stále hledáte něco?