Suche

Tisková informace #Elektrické nářadí
Sdílet tiskovou informaci

První objemová pumpička v systému „18V Power for All“: EasyInflate 18V-500 od společnosti Bosch pro volný čas

Pohodlné nafukování velkoobjemových nafukovacích předmětů

  • Akumulátorové nafukování nafukovacích člunů, dětských bazénků nebo matrací
  • Vysoký průtok vzduchu pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí vzduchu
  • Pohodlné a všestranné použití díky třem tryskám a hadici
  • Jeden akumulátor pro mnoho aplikací: Úspora místa, úspora peněz, ochrana životního prostředí
Pavel Roman

Pavel Roman

X

S novou akumulátorovou objemovou pumpičkou EasyInflate 18V-500 od společnosti Bosch už nic nestojí v cestě bezstarostnému výletu k vodě nebo příští dovolené v kempu: Velkoobjemové předměty pro volný čas, jako jsou nafukovací matrace, nafukovací čluny, dětské bazénky, vodní hračky a gymnastické míče, lze s EasyInflate 18V-500 rychle a pohodlně nafouknout. Tímto modelem Bosch poprvé rozšiřuje svůj stávající segment akumulátorových pump o objemovou pumpičku: Zatímco vzduchové pumpy EasyPump a UniversalPump 18V dokáží velkým tlakem napumpovat předměty s malým objemem, jako jsou fotbalové míče, pneumatiky jízdních kol nebo automobilů, objemové pumpičky, jako je EasyInflate 18V-500, jsou vhodné pro předměty s velkým objemem, které nevyžadují vysoký tlak vzduchu. Systém „18V Power for All“ se tím rozrůstá o EasyInflate 18V-500. Systém pokrývá také všechny ostatní hlavní produkty v každém segmentu s přibližně 60 různými druhy produktů pro kutily, zahradu a domácnost – a díky alianci „Power for All“, která zahrnuje více značek, nad rámec nabídky firmy Bosch. Všechno nářadí – od příklepové vrtačky přes sekačku na trávu až po vysavač – lze provozovat s jedním a tím samým 18voltovým lithium-iontovým akumulátorem a pouze jednou nabíječkou. Uživatelé tak šetří místo a peníze a chrání životní prostředí.

Nafukování a vypouštění během okamžiku

Díky vysokému průtoku vzduchu až 530 litrů za minutu napumpuje EasyInflate 18V-500 například dvoumetrový nafukovací člun za méně než dvě minuty. Akumulátorová objemová pumpička potřebuje u standardní nafukovací matrace méně než minutu. Součástí dodávky jsou tři trysky pro různé velikosti ventilů, které lze jednoduše připojit. Stejně rychle, jako jde předmět pomocí zařízení nafouknut, může být vzduch opět vypuštěn. Funkce vypouštění je vhodná také pro odsávání vzduchu z vakuových pytlů pro úsporné skladování oděvů nebo přikrývek.

Praktická hadice pro pohodlné nafukování

Ve srovnání s konkurenčními modely nabízí EasyInflate 18V-500 uživateli velkou výhodu: Díky dodávané 50 centimetrů dlouhé hadici je nafukování a vyfukování obzvláště pohodlné, protože akumulátorovou objemovou pumpičku nemusíte během provozu držet v ruce, ale lze ji jednoduše položit na podlahu. Hadice se snadno a bezpečně připevní k přístroji pomocí zajišťovacího mechanismu. Díky nízké hmotnosti pouhých 350 gramů bez akumulátoru mohou uživatelé kompaktní pumpičku snadno přepravovat v dodané přepravní tašce.

Akumulátorová objemová pumpička EasyInflate 18V-500 je již v prodeji. Uvedená cena je doporučená cena včetně DPH.

Technické parametryEasyInflate 18V-500
Napětí akumulátoru18 V
Tlak0,03 Bar
Max. výstupní objem530 l/min
Délka hadice50 cm
Počet trysek3 (malá, střední, velká)
Rozměry (délka x šířka x výška, bez akumulátoru)116,5 x 100 x 156 mm
Hmotnost bez/s akumulátorem (2,0 Ah)350 g / 700 g
Rozsah dodávky/doporučená maloobchodní cena včetně DPH• Pumpička v krabici (bez akumulátoru a nabíječky), včetně 3x tryska, 1x hadice,
1x přepravní taška: 1 389 Kč
• Pumpička v krabici včetně 3x tryska, 1x hadice, 1x přepravní taška, 1x akumulátor (2,0 Ah), 1x nabíječka AL 18V-20: 2 379 Kč

Změny jsou vyhrazeny.

Máte nějaké dotazy nebo komentáře k této tiskové zprávě? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt pro novináře:
Adéla Lišková
Tel.: +420 728 360 250
Email: Adela.Liskova@cz.bosch.com

Robert Bosch Power Tools GmbH, divize skupiny Bosch, je světovou jedničkou na trhu elektrického nářadí, zahradního nářadí, příslušenství a měřící techniky. V roce 2023 dosáhla tato divize se svými 19 500 zaměstnanci obratu 5,6 miliard eur, z čehož 90 procent získala mimo území Německa. Se značkami jako jsou Bosch a Dremel se divize zaměřuje především na potřeby uživatelů a silný inženýrský vývoj. Jádrem úspěchu je síla a rychlost inovací: V roce 2024 se divize Elektrické nářadí chystá uvést na trh více než 100 inovací ve všech čtyřech segmentech: Elektrické nářadí, Zahradní technika, Příslušenství a Měřicí technika.

Bosch Group je mezinárodní společnost nabízející technologie a služby s přibližně 429.000 zaměstnanci po celém světě (stav: 31.12.2023). Obrat firmy za rok 2023 dosáhly podle předběžných čísel hodnoty více než 91,6 miliard eur. Aktivity Bosch Group se dělí do čtyř obchodních oblastí: Mobility, Průmyslová technika, Spotřební zboží a Energetika a technika budov. Jako přední společnost v oblasti Internetu věcí, Bosch nabízí inovativní řešení pro chytré domácnosti, chytrá města, propojenou mobilitu a propojený průmysl. Bosch zlepšuje kvalitu života na celém světě díky výrobkům a službám, které jsou inovativní a budí nadšení. Díky své kompetenci v oblasti senzoriky, softwaru a služeb a také vlastního IoT cloudu je firma schopna nabídnout svým zákazníkům propojená řešení nad rámec domény od jednoho dodavatele. Strategickým cílem Bosch Group je přinášet inovace pro propojený život. Ty buď disponují umělou inteligencí (AI) nebo jsou vyvíjeny nebo vyráběny s její pomocí. Bosch zlepšuje kvalitu života na celém světě díky výrobkům a službám, které jsou inovativní a budí nadšení. Stručně řečeno, Bosch vytváří technologie, které jsou „Stvořené pro život“. Skupina Bosch zahrnuje společnost Robert Bosch GmbH a přibližně 470 dceřiných a regionálních společností v cca 60 zemích. Po započtení prodejních a servisních partnerů pokrývá globální vývojářská, výrobní a obchodní síť společnosti Bosch téměř všechny země. Základem budoucího růstu společnosti je její inovační síla. Ve 136 pobočkách po celém světě zaměstnává Bosch přibližně 90 000 pracovníků ve výzkumu a vývoji, z toho zhruba 48 000 softwarových inženýrů.

Více informací na www.bosch.com, www.bosch.cz, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.cz, twitter.com/BoschPress.