Suche

Přesný tvar keřů a okrajů trávníků: Nové nůžky na trávu a keře Bosch EasyShear

Pavel Roman

Pavel Roman >

X

Aku pomocník pro vaši zahradu 2 v 1

  • Stříhání, lemování, tvarování - vše pouze s jedním zahradním nářadím
  • Ovládání jednou rukou díky lehkému a kompaktnímu designu
  • Diamantové nože švýcarské kvality pro přesnost
  • Výměna nože bez použití dalšího nářadí v řádu sekund

Bosch zpopularizoval nůžky na trávu a keře: V roce 2007 byly nůžky Isio celosvětově prvními nůžkami na trávu a keře s lithium-iontovým akumulátorem. S EasyShear nabízí Bosch univerzální nářadí pro zastřihování keřů i okrajů trávníku a navazuje tak na úspěšnou historii. S hmotností pouhých 530 gramů jsou lehké, pohodlně padnou do ruky, snadno se skladují, a proto jsou vždy po ruce. Aku nůžky na trávu a keře kombinují dvě funkce v jednom zahradním nářadí a jsou vhodné pro zastřihování okrajů trávníků a pro tvarování a ořezávání keřů a křovin. Rychle, snadno a přesně vytvarují trávníky, levandulové keře nebo buxusy. Laserem řezané a diamantem broušené kvalitní nože ze Švýcarska jsou zárukou čistých a přesných řezů. Výměna nože probíhá snadno a bez jakéhokoliv dalšího nářadí: Jednoduše otočíte nůžky na stranu a posunete kryt, poté vložíte nástavec a posunete kryt zpět na původní místo. Ať už jako nůžky na trávu nebo keře, EasyShear jsou připraveny k použití během několika sekund.

Díky LED displeji mají uživatelé vždy přehled o tom, jak dlouho jsou nůžky na trávu a keře připravené k použití. Pokud je třeba akumulátor nabít, kontrolka LED se rozsvítí červeně. Nabíjení probíhá snadno pomocí micro USB kabelu.

EasyShear budou k dispozici od dubna 2020. Všechny ceny jsou doporučené maloobchodní ceny včetně DPH.

Parametry přístrojeEasyShear
Napětí/kapacita akumulátoru3,6 V lithium-ion/1,5 Ah
Délka čepele120 mm
Šířka čepele (tráva)80 mm
Rozteč zubů8 mm
Provozní doba na jedno nabití akumulátoru40 min
Hmotnost≤ 530 g
Rozsah dodávky/doporučená maloobchodní cena včetně DPH

Změny jsou vyhrazeny
Nářadí s integrovaným akumulátorem 1,5 Ah, nůž na trávu a keře a micro USB kabel v balení: 1 539,00 Kč

Kontakt pro novináře:

Adéla Lišková
Tel.: +420 728 360 250
Email: Adela.Liskova@cz.bosch.com
Web: www.bosch-garden.com

Robert Bosch Power Tools GmbH, divize Bosch Group, je jedním z předních světových poskytovatelů elektrického nářadí, příslušenství pro elektrické nářadí a měřicích nástrojů. V roce 2018 dosáhlo jejích zhruba 20 000 zaměstnanců obratu ve výši 4,6 miliardy eur, z čehož 85 procent v zemích mimo Německo. Se značkami jako Bosch a Dremel se divize zaměřuje na potřeby zákazníků a velký technický pokrok. Klíčovými faktory úspěchu jsou síla a tempo v oblasti inovací. V roce 2019 divize Bosch Power Tools opět uvede na trh více než 100 nových výrobků ve svých čtyřech obchodních oblastech - elektrické nástroje, příslušenství, měřicí nástroje a zahradní nářadí.

Bosch Group je vedoucím mezinárodním dodavatelem technologií a služeb. Společnost celosvětově zaměstnává na 400 000 lidí (k 31. 12. 2019). Obrat firmy za rok 2019 dosáhl hodnoty 77,7 miliardy eur. Činnost Bosch Group se dělí do čtyř obchodních oblastí: Mobility Solutions, Průmyslová technika, Spotřební zboží a Energetika a technika budov. Jako přední společnost v oblasti Internetu věcí, Bosch nabízí inovativní řešení pro chytré domácnosti, chytrá města, propojenou mobilitu a propojený průmysl. Využívá svých znalostí senzorových technologií, softwaru a služeb, také svůj vlastní IoT cloud k tomu, aby zákazníkům nabídnul propojená řešení napříč oblastmi – a to z jediného zdroje. Strategickým cílem Bosch Group je přinášet inovace pro propojený život. Bosch zlepšuje kvalitu života na celém světě díky výrobkům a službám, které jsou inovativní a budí nadšení. Stručně řečeno, Bosch vytváří technologie, které jsou „Stvořené pro život“. Bosch Group zahrnuje společnost Robert Bosch GmbH a přibližně 440 dceřiných a regionálních firem ve více než 60 zemích světa. Po započtení prodejních a servisních partnerů pokrývá globální vývojářská, výrobní a obchodní síť společnosti Bosch téměř všechny země. Základem pro budoucí růst firmy je její inovační síla. Bosch zaměstnává 72 600 pracovníků v oblasti výzkumu a vývoje ve 126 lokalitách po celém světě a zhruba 30 000 softwarových inženýrů.

Více informací na www.bosch.com, www.bosch.cz, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.cz, www.twitter.com/BoschPress.

Stále hledáte něco?