Suche

Bosch přináší revoluci ve světě DIY díky nové řadě ručního elektrického nářadí: První světová YOUseries od Bosch pro kutily

Pavel Roman

Pavel Roman >

X

Simple, Compact, Different

 • Simple: Mimořádně intuitivní ovládání i bez předchozích zkušeností
 • Compact: Tři malí akumulátoroví pomocníci pro každodenní použití s mimořádnou silou
 • Different: YOUseries je menší, jednodušší a elegantnější než cokoliv jiného

„Simple. Compact. Different.“ Tento slogan jednoznačně definuje novou YOUseries od Bosche, představující revoluci ve světě DIY. Díky YOUseries lze provést DIY úkoly jednoduše a elegantně. Akumulátorový šroubovák, multibruska a ruční vysavač nadchne luxusním vzhledem i svoji mimořádnou kompaktností. Každodenní práce s řadou nářadí YOUseries je zážitkem nejen pro vaše ruce, ale i oči. Přesvědčte se, že díky YOUseries má síla zcela nový rozměr. Produkty jsou o 50 % menší než jejich 12V protějšky, ale přesto překvapivě výkonné a silné díky vyšší kapacitě akumulátorových článku optimalizované pro příslušné aplikace. Bez ohledu na to, zda jde o vrtání, šroubování, broušení nebo vysávání. YOUseries vám pomůže zkrášlit váš domov rychle, pohodlně a bez větších zkušeností. Produkty jsou baleny v designových boxech, které lze v domácnosti snadno uložit. Jsou vám vždy po ruce. DIY úkoly ještě nikdy nebyly jednodušší.

Výkonné, ale elegantní: Stylový způsob pro snadné zašroubování šroubu

Pořídili jste si skříňku nebo kuchyňskou poličku, která čeká na smontování? Díky akumulátorovému šroubováku od YOUseries je všechno možné: Ať již vrtáte, šroubujete nebo uvolňujete šrouby – stačí požadovanou funkci zvolit posuvným spínačem a srozumitelnými symboly na hlavě nástroje a můžete začít. Nastavení volby převodu a směru otáčení se provádí jednoduše a není nutné nad ním přemýšlet. I rychlost lze proměnlivě upravovat s využitím spínače rychlosti. Zapálení kutilové tak mají možnost smontovat například ložnicové skříňky a díly k sobě sešroubovat, aniž by došlo k poškození plochy. Bez ohledu na projekt funguje akumulátorový šroubovák z řady YOUseries mimořádně efektivně při jakémkoliv využití díky bezuhlíkovému motoru: Mimořádně kompaktní a výkonný motor umožňuje zašroubovat 90 šroubů o velikosti 4 x 40 milimetrů na jedno nabití 4,0Ah akumulátoru.

Univerzální všestranný pomocník: Broušení nebylo nikdy jemnější

Akumulátorová multibruska z řady YOUseries je určena pro malé až středně velké projekty. Povrch rychle a snadno změní na sametově hebký – nezáleží na tom, jestli je předmětem projektu prkno pro kuchyňskou poličku, zahradní křeslo nebo dekorativní kousek nábytku. Díky praktické a snadno použitelné konstrukci padne bezvadně do ruky a pronikne i do stísněných prostor. Toto výkonné, avšak kompaktní nářadí je možné snadno zapnout nebo vypnout jedním tlačítkem. Kromě toho je možné jej připojit ke všem běžným jednotkám k odsávání prachu Bosch prostřednictvím připojení odsávací hadice, díky čemuž bude váš domov po dokončení jakéhokoliv kutilského projektu dokonale čistý. Pásková spona na hadici umožňuje kreativním kutilům dosáhnout ještě vyšší míry svobody: jednoduše připevněte sponu na pásek kalhot tak, aby hadice nepřekážela – a poté: začněte brousit.

Univerzální každodenní pomocník: Stylové vysávání

Praktický akumulátorový vysavač doplňuje řadu malých každodenních pomocníků řady YOUseries. Využít jej lze flexibilně v každé situaci. Doma, při kutění nebo dokonce, i když jste na cestách, například v autě během kempování. Vysává mnoho nečistot – včetně drobků, prachu, nečistot a zvířecích chlupů velice rychle. Je rovněž díky integrovanému filtru uživatelsky přívětivý. Filtr je možné vyčistit nebo vyměnit rychle a snadno v několika jednoduchých krocích.

Tyto tři akumulátorové nástroje řady YOUseries jsou dodávány s připojovacím portem USB-C,a tak je možné je snadno a rychle nabít pomocí USB nabíječky. K dispozici jsou od října 2019. Následovat budou další nástroje řady YOUseries. Všechny ceny jsou doporučené maloobchodní ceny včetně DPH.

SpecifikaceYOUseries Drill
Napětí/kapacita akumulátoru3,6 V Li-Ion/4,0 Ah
Rychlost bez zatížení v 1./2. převodu0 – 300/0 – 1000 ot./min.
Sklíčidlo10 mm Auto-Lock
Velikost nástroje (délka x šířka x výška)150 x 45 x 160 mm
Max. měkký krouticí moment9,2 Nm
Max. velikost šroubu5 x 60 mm
Max. průměr vrtání do dřeva/kovu10/6 mm
Hmotnost včetně 4,0 Ah akumulátoru600 g
Rozsah dodávky/doporučená maloobchodní cena včetně DPH
 • Holý včetně setu bitů a magnetického držáku bitů: 2 569,00 Kč
 • Stroj včetně akumulátora 3,6V, 4,0Ah, nabíjecího USB kabelu, setu bitů a magnetického držáku bitů: 3 399,00 Kč

SpecifikaceYOUseries Sander
Napětí/kapacita akumulátoru3,6 V Li-Ion/4,0 Ah
Rychlost bez zatížení14 000 ot./min.
Počet otáček bez zatížení28 000 ot./min.
Orbitální průměr1,2 mm
Velikost brusného papíru37 cm²
Velikost nástroje (délka x šířka x výška)150 x 80 x 117 mm
Hmotnost včetně 4,0 Ah akumulátoru350 g
Rozsah dodávky/doporučená maloobchodní cena včetně DPH
 • Holý stroj včetně sady brusných papírů: 1 799,00 Kč
 • Stroj včetně akumulátoru 3,6V, 4,0Ah, nabíjecího USB kabelu a sady brusných papírů: 2 599,00 Kč
 • Uchycení k odsávání prachu (příslušenství): 509,00 Kč

Specifikace YOUseries Vac
Napětí/kapacita akumulátoru3,6 V Li-Ion/4,0 Ah
Podtlak (turbína)42 mbar
Proudění vzduchu (turbína)1,1 m³/min.
Objem nádoby250 ml
Velikost nástroje (délka x šířka x výška)290 x 80 x 91 mm
Hmotnost včetně 4,0 Ah akumulátoru610 g
Rozsah dodávky/doporučená maloobchodní cena včetně DPH
 • Holý stroj dodávaný včetně štěrbinové hubice: 1 459,00 Kč
 • Stroj včetně akumulátora 3,6V, 4,0Ah, nabíjecího USB kabelu a štěrbinové hubice: 2 189,00 Kč
 • Náhradní filtr (příslušenství): 229,00 Kč

Změny vyhrazeny.

Fotografie:

#1844231, #1844256, #1844257, #1844258

Kontakt pro novináře:

Martin Steinlehner
Tel.: +49 711 758-3132
Email: Martin.Steinlehner@de.bosch.com

Robert Bosch Power Tools GmbH, divize Bosch Group, je jedním z předních světových poskytovatelů elektrického nářadí, příslušenství pro elektrické nářadí a měřicích nástrojů. V roce 2019 dosáhlo jejích zhruba 20 000 zaměstnanců obratu ve výši 4,8 miliardy eur, z čehož 85 procent v zemích mimo Německo. Se značkami jako Bosch a Dremel se divize zaměřuje na potřeby zákazníků a velký technický pokrok. Klíčovými faktory úspěchu jsou síla a tempo v oblasti inovací. V roce 2020 divize Bosch Power Tools opět uvede na trh více než 100 nových výrobků ve svých čtyřech obchodních oblastech - elektrické nástroje, příslušenství, měřicí nástroje a zahradní nářadí.

Bosch Group je vedoucím mezinárodním dodavatelem technologií a služeb. Společnost celosvětově zaměstnává na 400 000 lidí (k 31. 12. 2019). Obrat firmy za rok 2019 dosáhl hodnoty 77,7 miliardy eur. Činnost Bosch Group se dělí do čtyř obchodních oblastí: Mobility Solutions, Průmyslová technika, Spotřební zboží a Energetika a technika budov. Jako přední společnost v oblasti Internetu věcí, Bosch nabízí inovativní řešení pro chytré domácnosti, chytrá města, propojenou mobilitu a propojený průmysl. Využívá svých znalostí senzorových technologií, softwaru a služeb, také svůj vlastní IoT cloud k tomu, aby zákazníkům nabídnul propojená řešení napříč oblastmi – a to z jediného zdroje. Strategickým cílem Bosch Group je přinášet inovace pro propojený život. Bosch zlepšuje kvalitu života na celém světě díky výrobkům a službám, které jsou inovativní a budí nadšení. Stručně řečeno, Bosch vytváří technologie, které jsou „Stvořené pro život“. Bosch Group zahrnuje společnost Robert Bosch GmbH a přibližně 440 dceřiných a regionálních firem ve více než 60 zemích světa. Po započtení prodejních a servisních partnerů pokrývá globální vývojářská, výrobní a obchodní síť společnosti Bosch téměř všechny země. Základem pro budoucí růst firmy je její inovační síla. Bosch zaměstnává 72 600 pracovníků v oblasti výzkumu a vývoje ve 126 lokalitách po celém světě a zhruba 30 000 softwarových inženýrů.

Více informací na www.bosch.com, www.bosch.cz, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.cz, twitter.com/BoschPress.

Stále hledáte něco?