Suche

GlassVac – první akumulátorový čistič oken od firmy Bosch

Čistěte povrchy rychle, bez pruhů a nepříjemných zvuků

  • Klouže po povrchu s ověřenou technologií gumových stěračů Bosch
  • O 30 procent menší než podobné konkurenční modely
  • Čištění ve dvou krocích pomocí rozprašovače a čističe GlassVac

Tento pocit všichni známe: Na našich pracně vyčištěných oknech se na slunci objevují pruhy nebo nečistoty v rozích a na okrajích. Zakopávání o kbelíky, špinavé utěrky, mokré noviny – čištění oken je nepříjemné. Potřebujete pomoc. Proto je zde první akumulátorový čistič oken GlassVac od firmy Bosch. Zvláštní výhodou je, že stírací lišta využívá stávající odborné zkušenosti firmy Bosch z automobilového průmyslu. Stírací lišta GlassVac má technologii „Power Protection Plus“. Jedná se o inovativní technologii stěračů s polymerovým povlakem, která se dosud používá pouze pro stěrače Bosch. Tato technologie nyní zaručuje výslednou čistotu také doma: Stírací lišta bez námahy klouže po povrchu, protože má velmi slabé tření, takže pruhy a nepříjemné skřípavé zvuky jsou věcí minulosti. Stírací lišta je také velmi robustní a trvanlivá, a vydrží déle než konvenční gumové břity.

Čistěte okna uvnitř i venku, skleněné plochy, dlaždice, zrcadla nebo sprchové kabiny, a nastříkanou kapalinu také vysajte – GlassVac to dokáže. Současně se tento akumulátorový čistič oken vyznačuje mimořádně kompaktním designem: Díky výšce pouhých 20 centimetrů je o 30 procent menší než podobné konkurenční modely, a dokáže vysávat také těsně u okenních hran.

Rozlučte se s kbelíky a novinami! Snadné čištění ve dvou krocích

GlassVac je kdykoli připraven k použití. Čistí okna a hladké povrchy ve dvou krocích. První krok: Smíchejte čisticí prostředek s vodou v rozprašovači a nastříkejte jej na povrch. Můžete použít jakýkoliv běžný čisticí prostředek. Stříkací tryska je nastavitelná, takže šířku postřiku můžete přizpůsobit ploše povrchu. Současně můžete odstranit odolné nečistoty pomocí integrované tkaniny z mikrovláken, kterou lze snadno odejmout a vyprat. Rozprašovač pohodlně padne do ruky, a můžete jej bezpečně položit na jeho širokou základnu. Druhý krok: Zapněte GlassVac, přiložte jej na okno a začněte vysávat. Nástroj nabízí dvě stěrky pro různé aplikace a povrchy: Šířka 133 a 266 milimetrů. Nádrž nashromážděnou znečištěnou vodu, lze rychle a snadno vyprázdnit otevřením gumové zátky na nádrži a vylitím vody.

K dalším funkcím akumulátorového čističe oken patří integrovaná LED kontrolka, která indikuje nabití baterie, a nabíječka micro-USB, která slouží ke snadnému nabíjení vysavače GlassVac. Tento baterií napájený vysavač má také řemínek na zápěstí pro bezpečné zajištění například při práci na žebříku.

GlassVac je k dispozici od jara roku 2018. Uvedené ceny jsou doporučené maloobchodní ceny včetně DPH.

Specifikace*GlassVac
Napětí / kapacita baterie3,6 V / 2,0 Ah
Doba provozu25 minut
Doba nabíjení180 minut
Šířky stírací lišty133 a 266 mm
Materiál stírací lištyPPC
Rozměry nástroje bez stírací lišty
(výška x délka x šířka)
203 x 163 x 96 mm
Objem špinavé vody100 ml
Hmotnost700 g
 Rozprašovač
Rozměry rozprašovače
(výška x délka x šířka)
242 x 112 x 100 mm
Velikost tkaniny z mikrovlákna
(délka x šířka)
- 276 x 55 mm
- 110 x 50 mm
Objem300 ml
Rozsah dodávky / doporučená maloobchodní cena včetně DPHOkenní vysavač s integrovanou baterií 2,0 Ah, dvě stěrky, nabíječka micro-USB, řemínek na zápěstí a rozprašovač se dvěma kusy tkaniny z mikrovlákna: 2 179 Kč

* Všechny údaje jsou prozatímní a jsou založeny na interních měřeních.

Kontakt pro novináře:

Petr Vajda

Tel.: +420 261 300 476

Divize Bosch Power Tools skupiny Bosch Group je světovým lídrem ve výrobě a vývoji elektrického nářadí a příslušenství. V roce 2016 dosáhla divize obratu 4,5 miliardy eur z toho 85 procent mimo Německo. Se značkami jako jsou Bosch and Dremel se zaměřuje na požadavky zákazníka a technický pokrok. Hlavním faktorem úspěchu je síla a rychlost inovací. Každý rok uvádí elektrické nářadí Bosch vice než 100 nových produktů na trh. V roce 2016 generovala divize vice než třetinu svých tržeb s výrobky, které jsou na trhu méně než dva roky. Mezi segmenty divize patří elektrické nářadí, příslušenství, měřicí technika a zahradní nářadí.

Více informací na www.bosch-pt.cz.

Bosch Group je vedoucím mezinárodním dodavatelem technologií a služeb. Společnost celosvětově zaměstnává na 400 500 lidí (k 31. 12. 2017). Podle předběžných údajů dosáhly tržby firmy za rok 2017 hodnoty 78 miliardy eur. Činnost Bosch Group se dělí do čtyř obchodních oblastí: Mobility Solutions, Průmyslová technika, Spotřební zboží a Energetika a technika budov. Jako přední společnost v oblasti Internetu věcí, Bosch nabízí inovativní řešení pro chytré domácnosti, chytrá města, propojenou mobilitu a propojený průmysl. Využívá svých znalostí senzorových technologií, softwaru, služeb a také svůj vlastní IoT cloud k tomu, aby zákazníkům nabídnul propojená řešení napříč oblastmi – a to z jediného zdroje. Strategickým cílem Bosch Group je přinášet inovace pro propojený život. Bosch zlepšuje kvalitu života na celém světě díky výrobkům a službám, které jsou inovativní a budí nadšení. Stručně řečeno, Bosch vytváří technologie, které jsou „Stvořené pro život“. Bosch Group zahrnuje společnost Robert Bosch GmbH a přibližně 450 dceřiných a regionálních firem ve více než 60 zemích světa. Po započtení prodejních a servisních partnerů pokrývá globální vývojářská, výrobní a obchodní síť společnosti Bosch téměř všechny země. Základem pro budoucí růst firmy je její inovační síla. Bosch zaměstnává 62 500 pracovníků v oblasti výzkumu a vývoje ve 125 lokalitách po celém světě.

Více informací na www.bosch.com, iot.bosch.com, twitter.com/BoschPresse.

Stále hledáte něco?